RE! CENTRUM

Image

Republika Edukacji jest marką firmy Centrum Halama - Agnieszka Halama.

Image

RE! Republika Edukacji - Piotr Halama.

RE!
w swojej ofercie ma szkolenia i warszaty w formie tradycyjnej i online w zakresie zarządzania oświatą, ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa w sieci.


RE! oferuje wykonanie, szkolenia i administrowanie stronami internetowymi wykonanymi w CMS Joomla.

CENTRUM HALAMA

Centrum Halama powstało w 2007 roku. Właścielem firmy jest Agnieszka Halama - certyfikowana trenerka psychologicznego warsztatu grupowego, trenerka myślenia wizualnego, graphic recorder, facylitator graficzny i ilustrator.

W ramach Centrum sworzyliśmy Szkołę Praktyków Wizualnych. Jednym z jej zadań jest kształcenie (potwierdzone certyfikatem) trenerów myślenia wizualnego. Uczestnicy szkoleń nabywają umiejętności z zakresu zapisów graficznych na małym i dużym formacie (sketchnoting, graphic recording), kaligrafii, budowy kontentu, obsługi programów graficznych oraz poznają tajniki warsztatu trenera.


W ramach działalności firmy prowadzimy również szkolenia i warsztaty dla pracowników biznesu, edukacji i organizacji pozarządowych. Pomagamy trenerom, edukatarom, pracownikom HR oraz innym osobom zajmującym się zawodowo przekazywaniem wiedzy przygotować nietuzinkowe, spersonalizowane prezentacje, materiały szkoleniowe i reklamowe.

W naszej ofercie znajduje się również graphic recording - podczas konferencji, spotkań, debat tworzymy zapis graficzny na żywo.

KWADRACIAKI

Centrum Halama - Agnieszka Halama jest właścicielme sklepu internetowego kwadraciaki.pl